ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ

2021 / 10 / 13 - admin

 

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність незалежно від роду діяльності та статі.

       З  нагоди урочистої державної події 12-13 жовтня у ЗЗСО №5 пройшли тематичні заходи. 

      12 жовтня серед учнів 1-5 класів був проведений конкурс малюнків «Захисники і захисниці України», а учні 6-7 класів взяли участь у майстер – класі «Дякуємо тобі, захисник Вітчизни!», де змогли виготовити браслети з бісеру, як сувеніри для захисників.

      13 жовтня у 5 – 7 класах проведені години спілкування «Слава героям України!», де діти дізналися деяких фактів з історії українського воїнства – героїчного літописа, кожна сторінка якого сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер та образ сучасних захисників і захисниць України. Їхніми провідними рисами є патріотизм і відчайдушність, відвага і честь. Учні 8-11  класів взяли участь у годинах спілкування з  переглядом  презентації  «Служба в  Збройних Силах України та захист Батьківщини – конституційний обов?язок  кожного громадянина України» та уявили для себе, що кожна молода людина  України повинна усвідомлювати високу відповідальність та здатна захищати свою свободу та незалежність. 

             У шкільній бібліотеці до уваги учнів 5-9 класів представлена  постійно діюча тематична поличка «Козацькими стежками», де діти можуть ознайомитися та прочитати книжки з історії українського козацтва.

            Для класів, які знаходяться на дистанційному навчанні, були проведені  виховні  години «Козацькому роду нема переводу!»  з переглядом  презентації та  онлайн – вікториною (1-4 кл.);  перегляд документального фільму «Із полону – на волю» (серія «Золоте стремено», військові традиції доби  Української революції 1917-1921 років») та онлайн – вікторина за змістом.