Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ

2022 / 11 / 26 - admin

   

        Щороку в четверту суботу листопада  Україна  вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923  і 1946 – 1947 років.

       У 1-11 класах Костянтинівського ЗЗСО №5 були проведені години спілкування під загальними гаслами: «Пам’ятаємо! Єднаймося!Переможемо!», «Пам’ятаємо Голодомор! Зупинимо геноцид!».

       26 листопада учителі та учні нашого закладу з будь–яких  регіонів України та з-за кордонів долучаться до акції «Запали свічку пам’яті»: запалять вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

          ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО.

 

 

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

2022 / 11 / 21 - admin

 

Попри війну, Україна відзначає 9-у річницю Революції Гідності. Тема цьогорічного відзначення – "Революція Гідності – перший переможний бій великої війни". Гаслом 21 листопада цього року стало: "Вистояли на Майдані – переможемо у війні".

З метою належного відзначення Дня Гідності та Свободи, вшанування подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях в Костянтинівському ЗЗСО № 5 в онлайн форматі були проведені тематичні заходи.

Відеоуроки з обговоренням "Вільні творять майбутнє", "Майдан: революція цінностей" для учнів молодшої та середньої школи; круглі столи, дискусії "Революція Гідності та українська національна ідея", "Україна: спільна відповідальність за майбутнє" для учнів старшої школи. Діти стали учасниками віртуальної онлайн – екскурсії "Місцями Революції Гідності".

Гідність – поняття про цілісність людини, особливе ставлення людини до себе, ставлення суспільства до неї. Тож гідність і свобода – це майже одне й те саме. Ми повинні завжди пам'ятати і шанувати пам'ять Героїв у цей день. Гідність – це щось невидиме, але таке важливе для кожної людини.Тому дуже важливо зберегти та передати нащадкам правду про події та перемоги того часу.