Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

2018 / 12 / 26 - admin

                             
Вітаємо Ганну Харчук, ученицю 7-А класу, з перемогою на відкритому конкурсі-фестивалі «Карабиць – дебют» в номінації «Фортепіанне виконавство» в місті Костянтинівка. Бажаємо дівчині творчих успіхів та нових перемог!

АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ»

2018 / 12 / 20 - admin

    
З метою схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев у грудні проходить традиційна акція Всеукраїнської екологічної ліги «Збережи ялинку».
20 грудня діти 6-В класу разом з класним керівником Іриною Валеріївною Ейвазовою підготували невеликий виступ агітбригади за темою,  в якому закликали всіх учнів і вчителів школи дбайливо ставитися до природних багатств рідного краю та підвищувати  природоохоронну діяльність в класах і родинах.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ НА ГОСТИНАХ У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

2018 / 12 / 19 - admin

 
    19 грудня відзначається День святого Миколая,  який опікується воїнами, водіями і мандрівниками, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків і торговців. За традицією, у ніч напередодні свята діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними.
    Завітав святий Миколай і до молодших школярів нашої школи. Це свято подарували дітям учні 7-Б класу разом з класним керівником, Юлією Володимирівною Андрієнко. Герої театральної вистави довіли дітлахам початкової ланки, що в цей день, ми повинні висловити своє добре ставлення один до одного, цього дня ніхто не повинен почуватися самотнім. Дарувати любов один одному – ось, що заповів нам Господь. А Святий Миколай, своїми благими справами, навчив нас це правильно висловлювати. Тож, не забуваймо про те, що ми людяні! Не забуваймо хорошої науки!

Святковий майстер-клас для другокласників

2018 / 12 / 18 - admin

 

    18 та 19 грудня 2018 року до школярів завітала співробітник Костянтинівського міського краєзнавчого музею Крайня А.О. Вона розповіла другокласникам цікаві факти з історії святкування Дня Святого Миколая, провела майстер-клас з виготовлення паперової ялинки. Діти також відгадували загадки, грали в новорічні ігри. Школярам дуже сподобався проведений захід.