Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

НАГОРОДЖЕННЯ ЮНИХ ТАЛАНТІВ

2022 / 01 / 19 - admin

  

    6-10 грудня у ЗЗСО №5 відбувся конкурс «Школа має талант», у якому взяли участь талановиті школярі закладу. 

  19 січня на Президентській раді відбулося нагородження лауреатів і  переможців конкурсу талантів у двох номінаціях: за  голосуванням користувачів соцмережі    «Facebook» та голосуванням учнів та вчителів школи. Керівник закладу Алевтина Миколаївна Видренко привітала дітей, побажала їм і надалі розвивати свій талант та дарувати його людям. Учасники  конкурсу отримали почесні грамоти почесні, дипломи та солодкі подарунки від Ганни Мельнічук, депутата міської ради.

НОМІНАЦІЯ «ФАВОРИТ СОЦМЕРЕЖІ «FACEBOOK»

1 місце        Петріщев Геннадій (9 клас, 314 голосів)  

2 місце        Пеняшкіна Євгенія (5 клас, 269 голосів)  

3 місце        Пеняшкін Корній (2 клас, 242 голоси)  

ГОЛОСУВАННЯ ШКІЛЬНОЇ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ

ГРАН – ПРІ   Солоніна Софія  (10 клас)

1 місце     Вовченко Мирослава (9 клас)   

2 місце      Шевчеко Любов (5 клас) та Шевченко Юрій (7 клас)      

3 місце       Пеняшкіна Євгенія (5 клас)  

               Лауреати  конкурсу талантів: Гармаш Варвара (1-А клас),  

Шевченко Мария,  Ульянцева Ганна,Казарова Розанна  (5-А клас),  

Вибір професії

2022 / 01 / 18 - admin

 

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Так, 17січня, учні 9-В класу, завітали до центральної дитячої бібліотеки ім.О.Кошевого, де працівники надали допомогу у визначенні власної життєвої траєкторії з урахуванням професійних інтересів та природних здібностей. 

Бажаємо кожному ученеві зробити правильний крок у майбутнє!

Подарунок від Фонду Бориса Колесникова

2022 / 01 / 14 - admin

        

Новорічні сюрпризи продовжуються! Так, учні 9-А (Уткіна О.М.), 9-В (Ейвазова І.В.), 10-А (Андрієнко Ю.В.) класів Костянтинівського ЗЗСО №5 13 січня побували на льодовій арені «Альтаїр» м. Дружківка. Сеанс безкоштовного катання та солодощі дітвора отримала в подарунок від   Благодійного фонду Бориса Колесникова. Хтось із дітей уперше став на ковзани, а хтось уже досить вправно  катається, та кожен отримав море позитивних емоцій і заряд бадьорості. 

Висловлюємо подяку організаторам Фонду за надану можливість урізноманітнити дозвілля підлітків та показати один із шляхів до здорового способу життя. «Усі на лід!» - девіз цієї благодійної акції. Тож, ставаймо на ковзани, щоб зарядитися енергією та зміцнити здоров`я! 

У ПОШУКАХ ЧАРІВНОЇ ЯЛИНКИ

2021 / 12 / 24 - admin

         Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі від мала до велика з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво… Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну хвилину. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. 

          21-23 грудня радісний настрій не обминув учнів початкової школи ЗЗСО №5. Всі школярі  з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, Бабою Ягою, Зимовиськом – Чудовиськом, символом майбутнього року Тигреням та іншими казковими героями, які мандрували разом з дітьми у пошуках чарівної ялинки та водили веселі хороводи навколо  вбраної красуні.

          Адміністрація та педколектив ЗЗСО №5 від усієї душі зичить всім  великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Нехай прийдешній рік виправдає ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям! Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння, любов й святковий настрій!