Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

Мікродільниця ОШ І-ІІІ ступеней № 5

Список вулиць та будинків мікродільниці
Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5
Костянтинівського міської ради Донецької області

Екскурсія до Святих Гір

2018 / 04 / 21 - admin

 

    21 квітня 2018 року учні 5-8-х класів Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 під керівництвом учителів Ейвазової І.В. та Бризгалової М.О. здійснили подорож до національного природного парку «Святі Гори».  Під час екскурсії діти побували у Свято-Успенській Святогірській Лаврі, історичному музеї Державного історико-архітектурного заповідника, в якому зібрано матеріали археологічних досліджень історичної території Святих Гір. Не менш цікавим виявився похід у печери. Діти мали змогу з висоти Миколаївського храму побачити красу природи Святогір'я. Екскурсія була надзвичайно цікавою та захоплюючою. Незабутні історичні об’єкти рідного краю залишили невимовне враження в учасників екскурсії, святі місця надали душевної наснаги та сповнили світлими почуттями.

«Діти мріють про чисте довкілля»

2018 / 04 / 20 - admin

 

    22 квітня щороку відзначається День Землі. Метою цієї акції є заклик людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Напередодні цього дня учні 6-В класу відвідали міську дитячу бібліотеку, де відбувся тематичний захід під назвою «Діти мріють про чисте довкілля». На заході були присутні гості з регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» М’ясоєдова О.О. та Шелудченко О.О., фахівці з екологічної освіти. Школярів було об’єднано у дві команди та залучено до різноманітних ігор: вікторини «Хто найбільше знає про навколишній світ» та «Храм мудрих думок», конкурсу загадок «Чарівний кошик з шишками», огляду малюнків «Знайди помилку». Найцікавішою та дуже пізнавальною стала гра «Пінтоніма», проведена Мясоєдовою О.О. Також діти стали учасниками виставки «Пелюстка всесвіту – Земля», яку поповнили власними малюнками. Наприкінці заходу учні одержали на згадку блокноти від регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик».        

                                                           Коваленко Т.Ю., класний керівник 6-В класу

 

Гаджети в житті дітей.

2018 / 04 / 18 - admin

 

На цю тему розмовляли учні 6-Б класу разом з класним керівником Юлієй Володимирівной Андрієнко на своїй виховній годині. Вони проаналізували не тільки, як впливає гаджет на здоров'я людини,а й запропонували способи занять у вільний час, окрім сидіння за комп'ютером або з телефоном. Усі слухали з зацікавлення й брали участь в розмові. 45 хвилин години спілкування  пролетіли наче й не було. На згадку про урок 6-Б зробив гарні фото.

 Учениця 6-Б класу Катерина Пащенко

У ЛІТЕРАТУРНІЙ ВІТАЛЬНІ

2018 / 04 / 12 - admin

    

11 квітня на базі Костянтинівського ліцею відбувся захід, присвячений творчості відомої української поетеси Ліни Костенко. Впродовж зустрічі з юними глядачами у літературній вітальні прозвучали чарівні вірші письменниці, а також мелодійні пісні, які були написані на деякі вірші. 

 У заході прийняли участь дівчата нашої школи, які декламували поезії відомого автору: Анастасія Лашкевич, учениця 10-А класу («Пелюстки старовинного романсу»), Маргарита Сердюк, учениця 10-Б класу («І все на світі треба пережити»). У виконанні педагога – організатора, Карагічевої Вікторії В’ячеславівни пролунали авторські пісні в супроводі гітари.