Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

МОНЕТКИ ДІТЯМ

2021 / 09 / 24 - admin

 

   Учнівське самоврядування ЗЗСО №5 взяло участь у Всеукраїнській  благодійній акції «Монетки дітям». Метою цієї акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та спрямування їх на допомогу онкохворим дітям. Два тижні всі діти школи збирали гроші по класах. На Президентській раді школи склали монетки в загальну скриньку, щоб передати їх до Національного Банку України. Бажаємо здоров’я всім хворим дітям!

ПІДСУМКИ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЮ

2021 / 09 / 22 - admin

 

З метою виховання в школярів потреби в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я 13 -  17 вересня в ЗЗСО №5  проведено Олімпійський тиждень - традиційне всеукраїнське свято здоров’я і спорту. До проведення  заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й усі вчителі школи.

  Початок  тижня було відкрито музикальною ранковою гімнастикою, яку підготували та провели учні 9-А класу (кл. керівник О.М. Уткіна). Протягом тижня учні активно взяли участь у турнірі з футболу та шахово-шашковому турнірі,а також у змаганнях з легкої атлетики (стрибки у довжину з місця та біг на дистанцію 30м).На прикінці тижня відбувся День здоров’я для початкової і старшої школи.

РЕЗУЛЬТАТИ СПОРТИВНИХ  ЗМАГАНЬ

ШАШКОВО – ШАХОВИЙ ТУРНІР

     І місце – Яризько  Дмитро  9-Б кл., 

               Лімаренко Поліна  5-В кл, Гнідіна Марія  6-В кл.,

               Аветісян Валерій 5-Б кл., Кудрявцева Софія 7-А кл., 

                Заводнов Богдан 7-Б кл., Алієв Руслан 9-А кл., 

                Ремез Лоліта 11-А.

ІІ місце – Назаров Єгор  5 -А кл., Басиста Антоніна  5-А кл.,    

               Бибко Анастасія 5-Б кл.,  Карташов Олексій  7-В кл., 

                Левченко Анастасія  8-В кл., Змієвська Аліна  9-В кл.,

МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

2021 / 09 / 18 - admin

 

     Для популяризації здорового способу життя серед підростаючого покоління на прикінці олімпійського тижня в ЗЗСО №5 відбувся День здоров’я для учнів 5-11 класів. Впродовж дня учні взяли участь у спортивних змаганнях з футболу, стрибках на скакалці та показали свої здібності у спортивних танцях. Родзинкою заходу стало перетягування каната. Яким емоційним був цей конкурс! Скільки сил доклали його учасники, щоб здобути перемогу! 

        День здоров'я пройшов на позитивній хвилі, дуже організовано і цікаво для всіх його учасників. Всі переможці спортивних змагань отримали почесні грамоти.

 

 

 

День здоров`я на Дружківських скам`янілих деревах

2021 / 09 / 18 - admin

 

17 вересня учні 9-А,Б,В та 10-А класів під керівництвом Уткіної О.М., Носова А.В., Ейвазової І.В., Андрієнко Ю.В. здійснили екскурсійну поїздку в геологічний пам`ятник природи "Дружківські скам`янілі дерева". Його включено до складу регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик". Від гіда ми дізналися, що уламкам скам`янілих дере, які виходять на поверхню, близько 295-300 млн.років! Територія наших степів - унікальне збереження відслонень араукаритової свити верхньокам`яновугільних відкладень. Парк увійшов до переліку найвизначніших геологічних пам`яток природи України. 

День здоров`я став дійсно таким за наповненням: ми пройшли декілька кілометрів пішки, подихали свіжим степовим повітрям, пропахлим ароматами трав, насолодилися чудовими краєвидами рідних місць та отримали задоволення від спілкування.