Ласкаво просимо на сайт п'ятої школи!

Сайт створено учнями для учнів. Тут Ви зможете знайти

актуальну інформацію про заходи, останні новини, сторінки вчителів.

Мікродільниця ОШ І-ІІІ ступеней № 5

Список вулиць та будинків мікродільниці
Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5
Костянтинівського міської ради Донецької області

ТИЖДЕНЬ ПРАЦІ І ДОБРИХ СПРАВ

2018 / 02 / 20 - admin

 

З 12-го по 16-го лютого у школі пройшов тиждень праці і добрих справ, протягом якого вчителем трудового навчання Інною Леонідівною Черник було проведено ряд масових заходів: виставка плакатів «Подорож океаном моди» (5-8 кл.), «У світі професій» (9-11 кл.), виставка рукоділля (5-10 кл.), конкурс знавців трудового навчання (5-7 кл.), скринька добрих справ. Протягом тижня учні школи були активними учасниками в розгадуванні ребусів, кросвордів, головоломок. Тиждень закінчився великим святковим заходом «Нумо, дівчата!», у якому взяли участь команди дівчаток 6-х класів. Юні господині з гідністю демонстрували своє вміння в різноманітних цікавих конкурсах: швидке і якісне пришивання rудзиків, виготовлення аплікацій зі шматочків кольорового паперу, співали частівки про працю. Компетентне журі гідно оцінило всі виступи учасниць і нагородило їх грамотами. Переможцями конкурсу стала команда 6-Б класу «Жваві ручки». Тиждень трудового навчання пройшов плідно, цікаво й познавально.

                                                                                    Черник  Аделіна, учениця 10-Б класу.

 

 

Реєстрація на основну сесію ЗНО - 2018

2018 / 02 / 16 - admin

 

З 6 лютого стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні - 2018

Реєстрація на основну сесію ЗНО - 2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. Вносити зміни в реєстраційні дані можна буде до 2 квітня.

Афганістан – одвічний біль…

2018 / 02 / 15 - admin

 

     15 лютого 2017 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 з метою належного відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, формування громадянської самосвідомості у дітей і молоді на прикладах мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів проведено наступні заходи. У початкових класах відбулися години спілкування "Афганістан - одвічний біль..." Для учнів середньої школи учнями 8-Б класу (класний керівник Василянська М.В.) організовано усний журнал «Воїни-"афганці" - випускники Костянтинівської школи № 5». Учні старшої школи переглянули й обговорили документальні фільми «Афган: 1979-1989», "Афганістан. Останній солдат". Проведені заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді шанобливого ставлення до ветеранів бойових дій, посилення турботи про громадян, що отримали інвалідність внаслідок бойових дій , членів сімей загиблих.

Подарунки з-за кордону

2018 / 02 / 13 - admin

 

    12 лютого 2018 року представник Міжнародної громадянської організації «Товариство євангелізації дітей» Старовойтова М.О. відвідала Костянтинівську ЗШ І-ІІІ ступенів № 5, привізши подарунки для дітей соціально незахищених категорій. 35 хлопчиків і дівчаток одержали скриньки з навчальними приналежностями, іграшками, книжками, розмальовками, елементами одягу, прикрасами від своїх однолітків з-за кордону. Деякі школярі знайшли у своїх скриньках дружні листи англійською мовою. Дякуємо Марії Олександрівні за турботу про дітей і підтримку для тих, хто її особливо потребує!