Вітаємо найчарівніших

2021 / 03 / 09 - admin

   З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
   Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня цікаво, тепло, весело пройшло свято в ЗЗСО №5. Першими порадували своїми привітаннями та виступами молодші учні. Лунали слова-привітання вчителям.
   Звучали пісні, вірші, різні інсценування. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.
   Учні зі сцени дарували всім присутнім жінкам   море теплих і зворушливих слів, сповнених любові пісень, запальних танців. Як учасники концерту, так і глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята.
      Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!