Україна – єдина країна

2021 / 01 / 22 - admin

 

   День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 р.
Вікторина «Україна – єдина країна» для учнів 1 – 4 класів
    Цей день урочисто відзначив Костянтинівський ЗЗСО № 5. Було проведено низку дистанційних заходів: конкурс малюнків «Україна – наша держава»; конкурс знавців історії «Я люблю Україну». Години спілкування (протягом тижня) 1 – 11 кл.: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер», «На шляху до Соборності України», «Вона на світі одна – єдина ненька Україна», «Нехай нерозмежованою останеться навіки», «Україно, мій духмяний дивоцвіт, через терни йшла до волі стільки літ…», «День Соборності та Свободи України», «Наша країна єдина і соборна», «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки навіки».
    Наші вихованці впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.