Читати – це круто

2020 / 05 / 20 - admin

«Обережно! Читання може стати причиною розвитку мозку!» - іронічно попереджає мем, а нашим учням того тільки й треба. І для цього вони багато читають, над шкільну програму. Підбито підсумки щорічного конкурсу відгуків на сучасну дитячу книгу «Зимові читання 2019». Вітаю учнів, які перемогли на шкільному етапі та стали учасниками міського: Коваленко Даніїл (5-Б), Малишевський Ігор (5-В), Асцатрян Христина (7-А),  Куцевол Альона (7-В), Пащенко Катерина (8-Б). А також вітання переможцям міського рівня (м. Краматорськ): Куцевол Альоні та Василенко Сергію з відгуками на книгу Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи», Зайцевій Мілєні з відгуком на  книгу Ольги Войтенко «У світлі світляків». 

Насправді читачів-учасників було набагато більше. Книжки до «Зимових читань» прочитали й учні інших класів, але відгуки, які беруть участь у конкурсі, написали не всі. Переможці отримають свої призи: грамоту та книгу зі списку «Літніх читань». 

Учасниками іншого конкурсу з читання «Читай-пиши», який удруге проводиться фондом Сергія Жадана в Донецькій, Луганській та Харківській областях, цього року стали двоє учнів нашої школи – Куцевол Альона (7-В) та Василенко Сергій (8-Б). Минулого року учениця Зайцева Мілєна перемогла в «Читай-пиши» та отримала в подарунок від організаторів Е-book. 

Запрошую всіх приєднуватися до нас. Нагадую, що для участі в конкурсі «Літні читання» треба прочитати книгу сучасного автора (взимку – українського, влітку – зарубіжного,перекладену українською мовою) зі списку. Список книг для «Літніх читань» додам пізніше. Слідкуйте за оновленнями. 

Координатор конкурсу в ЗЗСО № 5 

Андрієнко Ю.В., 

учитель української мови та літератури