Наша гордість

2020 / 02 / 07 - admin


П'ять міських олімпіад, у чотирьох із яких призові місця, три обласних олімпіади та призове 2 місце! Це досягнення учня 8-Б класу нашої школи Василенка Сергія. І це ще не все!
Сергій щойно повернувся з тренувального табору м.Святогірська, де проходили підготовчі заняття, на які він потрапив, посівши 2 місце в обласному етапі олімпіади з географії. Як повідомив хлопець, тренування проводили досвідчені педагоги області, серед яких Панасенко Л.І., учитель Торецької  школи №10, Саматова О.В., методист ДоноблІППО, Рукосуєва А.В., учитель Слов'янської школи № 12. Чотири насичених дні, коли олімпійці збиралися разом на інтенсивах з премету, залишили великий багаж знань та приємні спогади. Сергій чекає на запрошення до команди, яка представить Донецьку область на всеукраїнському етапі. Вітаємо учня та його наставника, учителя школи №5, Василянську Марину Валентинівну з високими досягненнями!
Паралельно з підготовкою до всеукраїнської олімпіади з географії тривав обласний етап олімпіади з інформатики, у якій Сергій теж  узяв участь. 01-02 лютого в м.Краматорську учень проходив тестові завдання та розв'язував задачі. Цього року Сергій став учасником обласного етапу, але разом зі своїм наставником Носовим Андрієм Віталійовичем налаштований за рік підготуватися краще та перемогти в обласній олімпіаді  з інформатики.
Зараз Сергій готується до обласного етапу олімпіади  з хімії. З ним працює досвідчений педагог і наставник учитель хімії школи № 5 Бутенко Олена Павлівна. 08 лютого триватиме випробування. Зичимо перемоги та високих балів!
Сергію, педагогічний та учнівський колектив пишається твоїми досягненнями! Ми бажаємо тобі й твоїм наставникам здоров'я та підкорення будь-яких вершин!