Вшанування пам'яті Героїв Крут, жертв Голокосту

2020 / 01 / 30 - admin

  

Щороку 29 січня кожен українець схиляє голову перед пам’яттю про тих, хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життя. Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. Подвиг студентів-крутян став символом мужності та беззастережної любові до власної Батьківщини.

З 27.01 по 29.01 в ЗЗСО 5 відбулася низка заходів, присвячених Дню пам’яті Героїв Крут та Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту: здобувачі освіти 9-11 класів переглянули й обговорили за круглим столом фільм "Герої України. Крути. Перша незалежність", учні 5-6 класів відвідали захід у міській дитячій бібліотеці ім. О.Кошового "Голкост: чужого горя не буває", учні 1-4 класів проведи інформаційні хвилини, бесіди "Трагедія Голокосту", "Крути: подвиг і трагедія".

Крути ввійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Крутами назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони полягли, щоб ми сьогодні жили у вільній і незалежній Українській державі. Битва під Крутами – одна з визначних сторінок історії України, яку ми маємо пам’ятати.