ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

2019 / 11 / 04 - admin

  

З 1 по 31 жовтня в школі відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». У його рамках  було проведено заходи, які сприяють розвитку творчої особистості кожного учня. Проведені заходи охопили різноманітні напрямки виховної роботи.
        Учні 5-11 класів взяли участь у фотоконкурсі «
Моя улюблена книжка», 3-7 класів – у конкурсі малюнків «Бібліотека очима дітей», 8-11 класи випустили листівки, присвячені роботі бібліотеки та рекламі читання книжок.  Школярі старших класів підготували цікаві вікторини по казках «Казки ходять по світу» для дітей початкової школи. Учні 9-х класів взяли участь у благодійній акції «Зростай з книжкою, малюк!», впродовж якої збирали дитячі популярні книжки та подарували їх першокласникам. Початкова школа  виготовила креативні закладки для книжок, продемонстровані на шкільній виставці поруч з читацьким парканом, де кожен учень школи зміг висловити свою думку про значення книги в житті людини.   

Впродовж місячника учні 6-7 класів зняли цікаві відеоролики «Бібліотека – територія успіху», які були презентовані з метою пропаганди бібліотеки.

   Місячник бібліотек закінчився веселим ярмарком солідарності, організована шкільною  радой та бібліотекаркою Паламаренко С.О. У ньому взяли участь усі діти, вони з великим задоволенням продавали один одному  різноманітними поробками.

          Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек пройшов дуже плідно та подарував усім його учасникам радість спілкування з чудовим книжковим світом, що завжди сприяє творчому розвиткові дитини.