Мандрівка книжковим містом

2019 / 10 / 01 - admin

      

30-го вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, "книжкове місто" нашої школи радо зустрічала своїх читачів. Долучившись до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Бібліотеки повні людей»!, в бібліотеці пройшли уроки для 2-В та 6-В класу.
     Учні початкової школи вперше завітали до «Книжкового дому». Діти дізналися, де знаходиться бібліотека, правила користування книгою, які книжки читають в читальній залі, а які можна взяти додому, познайомилися з новими словами: читальна зала, абонемент, формуляр. Цікаво пройшла вікторина по казках. Діти були активні. За правильну відповдь учень отримував маску героїв казки. У кінці уроку всі діти взяли книжки для читання вдома. Зустріч з чарівним книжковим містом пройшла в теплій та дружній атмосфері.
   Більш досвідченні учні шостого класу показали свої знання про бібліотеку. Пригадали основні елементи книги, правила користування бібліотечним фондом, побачили багато нових книжок, дізналися, що кожна книга має свою класифікацію та своє місце на стелажі. Поговорили з дітьми про функцію та місію книжки.  Познайомилися з книжковими виставками, нагадали правила бібліотеки. Урок був цікавий та корисний для жителів шкільної країни.