Олімпійський тиждень стартував!

2019 / 09 / 11 - admin

  

У Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 з метою виховання в школярів потреби в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я стартував Олімпійський тиждень - традиційне всеукраїнське свято здоров’я і спорту. До проведення  заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури, а й усі вчителі школи.

Початок  тижня було відкрито урочистою лінійкою. Кращі спортсмени школи і вихованці дитячої юнацької спортивної школи  продемонстрували свої здобутки та перемоги. 09 вересня присвячено проведенню в усіх класах Олімпійського уроку для збагачення знань учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, формування уявлення про олімпійський рух у світі та в Україні зокрема.

Ми пишаємося успіхами українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів, та здобутками наших учнів - Дністренко Родіон, Акіменко Віктор (чемпіони області з хокею), Бондаренко Артем, Судін Олександр (переможці міських та обласних змагань з футболу).