Cвято першого дзвоника

2019 / 09 / 02 - admin

  

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, адже маленькі пізнайки сьогодні вперше переступили поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. 

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 гостинно відчинила першокласникам свої гостинні двері і запросила до просторих і затишних класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб училися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Першачків привітила директор школи Кухар Валентина Олексіївна, гравець хокейного клубу "Донбас" Олександр Яковлев. З короваєм малят зустріли одинадцятикласники і під святковими арками провели до першого в житті уроку.

У 2-11х класах пройшли урочисті класні години, присвячені питанням дружби, рівності, свободи ("Поговоримо про дружбу" 1-4 кл, "Герої завжди поміж нас" 5-9 кл., "Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю" 10-11 кл.).

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 вітає всіх, хто сьогодні долучився до Свята Знань!