Про батьківські збори

2011 / 11 / 13 - admin

               Надзвичайно важливою частиною виховної роботи школи є взаємодія з батьками. Адже в першу чергу від сім'ї, моральної атмосфери в ній, стосунків між батьками залежить виховання й розвиток дитини як особистості, формування в неї позитивних моральних якостей, основних життєвих цінностей. 
              Однією з головних і найпоширеніших форм роботи з батьківським загалом є батьківські збори. У Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 перші збори традиційно відбуваються в жовтні. Цього навчального року педагогічний колектив запросив на зустріч батьків школярів 12 жовтня.                                 Перед входом до актової зали було організовано виставку дитячої творчості. Для батьків стало приємним сюрпризом побачити вироби з природного матеріалу, моделі технічної творчості, вишиванки, в'язані вироби, фотороботи своїх дітей. А на приємні враження після важкого робочого дня їх налаштував міні-концерт талановитих дітей нашої школи. Свої найкращі пісенні й танцювальні номери для батьків представили Шамардіна Ганна, Юрченко Карина й Горбатенко Діана,  учні 2-х, 4-9-х класів.

Першим питанням порядку денного батьківських зборів стало раціональне харчування школярів. Князєва А.І., завідувач відділом гігієни харчування школярів Костянтинівської СЕС, наголосила на тому, що особливо в наш час, в несприятливих екологічних умовах, коли імунітет учнів знижений, важливу роль відіграє правильне харчування дітей; вживання натуральних продуктів, багатих на вітаміни та мікроелементи, що позитивно впливає на здоров'я школярів.

Продовжила тему заступник директора з навчально-виховної роботи Удовенко Л.М., яка повідомила про організацію гарячого харчування учнів. Лариса Михайлівна наголосила на тому, що необхідно охоплювати гарячим харчуванням у шкільній їдальні якомога більше дітей, особливо середньої ланки.

Шкільна медсестра Павлова Н.Ф. Розповіла батькам про заходи щодо профілактики грипу та інфекційних захворювань в епідсезон 2011 — 2012 років, доцільність профілактичних щеплень проти грипу.


Про важливу роль сім'ї в попередженні правопорушень серед підлітків розповів працівник ВКМСД

А психолог ЦПП Виниченко Т.В., використовуючи інтерактивні прийоми роботи з аудиторією, медіа презентацію та відеоматеріалами, що демонструвались на екрані, застерегла батьків від жорстокого поводження та насильства над дітьми в сім'ях.

Наостанок зі звітом про використання батьківських спонсорських коштів у 2010-2011 роках та забезпечення шкільними підручниками на 2011-2012 навчальний рік виступила Паламаренко С.О., голова батьківського комітету, бібліотекар школи. Зокрема, вона висловила вдячність батькам за можливість використовувати мультимедійні засоби під час проведення масових заходів (за рахунок батьківських спонсорських коштів влітку 2011 року було придбано медіапроектор та пересувний екран).


Сподіваємось, що такі батьківські збори традиційно будуть ефективною формою співпраці сім'ї та школи, сприятимуть надзвичайно важливій загальній справі виховання моральної особистості та свідомого громадянина нашої держави. 

Рубрики: